BIURO RACHUNKOWE WARSZAWA URSUS | DORADCA PODATKOWY

 

Promocja Smart Start 2022 

 

SPRAWDŹ

ILE MOŻESZ ZYSKAĆ?

 

+48 512 436 830 

 

doradca podatkowy warszawa

BIURO RACHUNKOWE WARSZAWA URSUS

Biuro Rachunkowe Smart Tax z siedzibą w Warszawie Ursus / Włochy posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz usług księgowych dedykowanych spółkom prawa handlowego, spółkom osobowym i cywilnym, przedsiębiorstwom osób fizycznych, stowarzyszeniom i fundacjom.

Obsługa księgowa naszych klientów odbywa się przy bezpośrednim udziale certyfikowanego doradcy podatkowego i obejmuje wszystkie wymagane przepisami prawa czynności.

ZAKRES USŁUG KSIĘGOWYCH

  • prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów (KPIR) oraz innych ewidencji wymaganych przepisami podatkowymi, w tym ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych
  • prowadzenie Ksiąg Handlowych oraz sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych (bilans, RZiS)
  • prowadzenie ewidencji (rejestrów) dla celów rozliczenia podatku od towarów i usług (VAT) w obrocie krajowym i zagranicznym
  • przygotowanie i przesyłanie do organu podatkowego plików kontrolnych, w tym JPK-VAT
  • sporządzanie i składanie zeznań i deklaracji podatkowych w zakresie podatków dochodowych od osób fizycznych (PIT) i prawnych (CIT), podatku od towarów i usług (VAT), PCC oraz podatku od nieruchomości

 

Stawiającym swoje pierwsze kroki w biznesie przedsiębiorcom oferujemy:

  • doradztwo przy wyborze optymalnej formy organizacyjnej przedsiębiorstwa
  • pomoc w założeniu działalności gospodarczej, w tym przygotowanie niezbędnych dokumentów zgłoszeniowych
  • kompleksową pomoc w założeniu spółek osobowych, stowarzyszeń, fundacji oraz spółek prawa handlowego (rejestracja elektroniczna)

 

>>> Sprawdź, które z tych usług możesz uzyskać bezpłatnie w promocji Smart Start

 

By sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów inwestujemy w nowoczesne technologie informatyczne, korzystamy z profesjonalnych narzędzi księgowo finansowych firmy Insert oraz bezpiecznych narzędzi komunikacji online. Dzięki czemu nasze biuro rachunkowe może z powodzeniem obsługiwać podmioty nie tylko z Warszawy, ale z całej Polski.

Dbamy też o wysoki poziom merytoryczny świadczonych przez nas usług. Korzystamy z wysokospecjalistycznych systemów informacji prawnej LEX, a pracownicy naszego biura księgowego stale poszerzają swoją merytoryczną wiedzę uczestnicząc na bieżąco w szkoleniach z zakresu rachunkowości, prawa podatkowego czy prawa pracy.

Zgodnie z wymogami Ustawy z dnia 5 lipca 1996 r. o doradztwie podatkowym posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC, a przekazane do naszego biura rachunkowego dane i informacje objęte są tajemnica zawodową. Działamy na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, w tym wdrożonej Polityce bezpieczeństwa.